Project Description

Olyan jelentkezőt várunk, aki:

  • tud a fontos feladatok között sorrendet állítani,

  • örül a biztos, megnyugtató munkahelyi háttérnek,

  • hosszú távra keres kiszámítható munkahelyet,

  • személyes megbecsülésnek veszi, ha felettesei megbíznak benne.

Központunkban pácienseinket “szolgáljuk ki”, és ebben jelentős szerepet kap minden kollégánk.

Ha Ön,

  • hosszú távra tervez,

  • kimondottan barátságos, családias hangulatú munkahelyet keres,
  • szeretne biztos, korrekt fizetést

  • az igazi csapatmunka hozza lázba
  • szereti az embereket,
  • ügyfélközpontú
  • mindig vállalja munkájáért, az esetleges elkövetett hibákért a felelősséget,
  • nemcsak délelőtt, hanem délután és este is képes koncentrálni a feladatokra
  • ápolt, tiszta, rendezett külsővel rendelkezik,
  • esztétikus a mosolya és
  • gyakorlott a fogászati asszisztencia területén,

akkor nagy valószínűséggel köztünk a helye!

Feladatok

  • rendelő felkészítése a rendelés megkezdésére

  • rendelési idő alatt a rendelő folyamatos rendben tartása, fertőtlenítése

  • páciensek bekísérése a rendelőbe

  • orvos munkájának segítése, asszisztálás

  • röntgenfelvétel készítés és szkennelése

  • anyagrendelés vezetése az adott rendelőben

  • folyamatosan használt anyagok töltése

  • takarítás

Elvárások

  • fogászati szakasszisztens végzettség

  • munkakezdés betartása

  • kimondottan ápolt megjelenés

  • kifogástalan szájhigiénia

  • segítőkészség mind a páciensek, mind a kollégák irányába

  • kétműszakos munkarend vállalása: 8.00-14:00/14:30-20:30

  • fogászati asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • 6 órás bejelentett, alkalmazotti jogviszony

  • színvonalas munkakörnyezet

  • lendületes, fiatalos csapat

  • az első év után, évenkénti ingyenes professzionális dentálhigiéniai kezelés

  • igen kedvezményes díjszabású fogászati ellátás a fix csapattagoknak 2 év munkaviszony után

Szeretne velünk dolgozni?

    Felvételi eljárás:

    1. . forduló:  kérdőív
    2. . forduló: telefonos  beszélgetés
    3. . forduló:  személyes  beszélgetés
    4. . forduló: ún. „próba munka”